BLOG

Agregátor slev - Pinkejslevu.cz

Vážení uživatelé online aukčního portálu Pinkej.cz, na této stránce Vás budeme informovat o připravovaných novinkách na online aukčním portále Pinkej.cz. Dále zde najdete vaše dotazy a naše odpovědi. Pokud něčemu nerozumíte, bude právě toto místo kde najdete odpověď. Na našem blogu vám budeme představovat naše výherce, jejich fotografie a zaslané komentáře k vyhrané online aukci.

Ke komunikaci s našim týmem online aukčního portálu Pinkej.cz můžete využít také stránky na facebooku, případně se stát fanouškem Pinkej.cz .   Facebook

 • 1.5.2011 - Od května spouštíme věrnostní program. Ve věrnostním programu budeme vracet 20% bonus nakoupených a zaplacených pinků od částky 200 Kč. Věrnostní program se nevztahuje na platbu přes SMS a na vyhlášené akční nákupy o Svátky. Každý měsíc sečteme všechny uskutečněné nákupy pinků a do 3 pracovních dnů následující měsíc připíšeme na váš uživatelský účet 20 % pinků zdarma.

 • 30.4.2011 - Od 1.5.2011 spouštíme SLEVOVÉ AUKCE. Ve slevových aukcích najdete nové produkty a služby od prodejců kteří vyprodávají sklady, zavádí na trh nové produkty či služby. Zboží bude v akci a vše s poskytnutou slevou. Nakupovat múžete klasickým placeným příhozem a popis, podmínky, případné poštovné najdete po rozkliknutí náhledu daného produktu nebo služby. Informace zadávají konkrétní firmy, online aukční portál pinkej.cz je pouze zprostředkovatel prodeje nabízených produktů nebo služeb. Další informace o slevové aukci najdete zde.

 • 13.3.2011 - Vážení uživatelé online aukčního portálu pinkej.cz, určitě jste si všimli že v detailu účtu jsme Vám připravili referenční URL. Referenční URL slouží k doporučování online aukčního portálu pinkej.cz, kde po zkopírování tohoto odkazu si ho můžete umístit na facebook, poslat emailem nebo vložit na své stránky a propagovat online aukční portál pinkej.cz. Pro ty z Vás, kteří rádi soutěžíte jsme připravili soutěž ve které vyhrává ten kdo doporučí přes svůj odkaz - referenční URL nejvíce kamarádů. Počet doporučených uživatelů si můžete průběžně kontrolovat v detailu účtu. Každý měsíc vyhrávají pinky 3 nejlepší a 30.11 bude vyhlášen hlavní výherce soutěže který získá kredit do mobilu. Pokud se chcete zapojit do soutěže najdete jí zde.

 • 16.2.2011 - Online aukční portál Pinkej.cz pro Vás připravil možnost zahrát si v internetových online soutěžích o ceny různých online portálů, kteří si u nás soutěž vystaví.Tyto soutěže jsou ZDARMA a nic Vás nestojí. Účast v soutěži je ve většině případů soutěžní otázka na kterou odpovídáte a po správné odpovědi jste zařazeni do slosování. Přejeme příjemnou zábavu s online aukčním portálem Pinkej.cz. SOUTĚŽE

 • 28.1.2011 - Společnost Elfo-ubytování, s.r.o., která provozuje online aukční portál Pinkej.cz spustila v lednu 2011 charitativní aukce. Můžete tak přispět 12 Kč v online aukci a nebo poslat 50 Kč. v sms soutěži. Vybrané peníze budou zaslány Občanskému sdružení Dobrý skutek http://www.dobryskutek.cz/ a budou určeny na dobrou věc a pomoc těm kteří to potřebují. Informace najdete v odkazu charita a sponzoring Pinkej.cz zde .

 • Vážení uživatelé online aukčního portálu pinkej.cz, máme pro vás připravený nový druh online aukce. Budete mít možnost v případě výhry vyměnit vyhraný produkt za pinky nebo hotovost. Zkušební aukce již běží zatim v online aukcích o investiční zlatý slitek 1g, 5g a 10g, kde si můžete výměnu již uskutečnit. V průběhu ledna 2011 budeme tuto možnost výměny za pinky nebo hotovost postupně zařazovat i k ostatních vystaveným produktů v online aukcích. V současné době probíhá implementace této nové možnosti výměny tak, aby jste mohli provést výměnu přímo v objednávkovém formuláři. Přepočet nabízené výměny na pinky nebo hotovost najdete v typy aukcí

 • Každý den průběžně kontrolujeme zaregistrované uživatele a denně se setkáváme s vynalézavostí některých uživatelů při podvodném zakládání zdvojených uživatelských účtů. Tyto účty jsou následně zablokovány a týž den je odeslán email majiteli těchto účtů o provedené blokaci. Pokud se tak stane neúmyslně a na poprvé, vždy jeden z uživatelských účtů po dohodě odblokujeme. Pokud ani to první upozornění na porušení obchodních podmínek portálu pinkej.cz uživatel nerespektuje, je mu přístup na portál pinkej.cz znemožněn a to bez náhrady jím zaplacených pinků, případně vyhrané aukce. Budeme dbát na dodržování obchodních podmínek, ty nepodstivé uživatele průběžně odhalovat a blokovat jim přístup na portál pinkej.cz.

 •  

  Vážení uživatelé našeho aukčního portálu pinkej.cz, připravujeme pro vás zajímavou aukci, kterou potěšíme hlavně ženy. Už brzy budete mít možnost vyhrát 20 cvičebních lekcí v podtlakovém stroji VacuShape. Tento stroj má u uživatelek které ho již vyzkoušeli velikou oblibu a proto jsme se rozhodli, zařadit ho do našich aukcí. Budete tak mít možnost vyzkoušet si VacuShape na sobě a nebo ho dát jako jedinečný dárek třeba na Vánoce.

   

 •  

  Vážení uživatelé aukčního portálu pinkej.cz. Omlouváme se za krátkodobé výpadky připojení na náš portál dne 8.11 a 9.11, problém intenzivně řešíme s našim providerem. Běžící aukce kde je možnost nastavení automatického přihazování (automat), běží dále a po zprovoznění serveru můžete dále pokračovat v rozjeté aukci. Běžící aukce bez možnosti zapnutí automatického přihazovače budou anulovány a pinky vráceny na uživatelský účet. Ještě jednou se omlouváme, problém neni na naší straně ale na straně providera.

   

 •  

  Provoz o Svátky Vánoční 24.12 až 26.12, 31.12 a 1.1 bude na aukčním portále pinkej.cz pozastaven. Aukce budou v provozu od 27.12 do 30.12 a po Novém roce otevíráme první aukční den 2.1.2011 v 10 hodin. Oslavíme tak Nový rok 2011 a Svátky Vánoční se svou rodinou nebo kamarády a alespoň částečně jim vynahradíme ten čas o který jsme je v tomto roce připravili. Tak jako každé Svátky na aukčním portále pinkej.cz, tak i o Svátky Vánoční můžete nakupovat pinky s 20 % bonusem navíc. Každý uživatel který si objedná a zaplatí pinky ve dnech 24,25,26.12 a 1.1 dostane ke svému nákupu 20% pinků zdarma.

   

 

 

Dobrý den, mám na Vás dotaz. Zakoupil jsem si vstupenku do VIP aukce o Xperii X1 a bohužel jsem se jí nemohl zúčastnit. Vrátíte mi alespoň část pinků :-). Koukal jsem že nikdo nepřihodil, neni stornovaná aukce ? Děkuji za odpověď uživatel Dudu.

 • Bohužel, zakoupená vstupenka a ani použité pinky se nevrací. Máte opravdu smůlu, protože stačil jeden příhoz a aukci by jste vyhrál. Aukce jsou zveřejněny s dvoudením předstihem a pokud účastník nemá ve stanovený den a čas možnost účasti v aukci, tak si vstupenku přeci nekoupí a nebo si musí zajistit záskok u svého PC. U VIP aukcí neni možnost zapnout automatického přihazovače, protože VIP jsou hodně o taktice přihazování. Zatím je bohužel nízká účast ve VIP aukcích, snad se do budoucna dočkáme pořádného souboje. Ještě k VIP, do doby spuštění aukce se čeká na zakoupení vstupenek a splnění podmínek aukce v tomto případě minimálně jeden účastník, přihodit jste mohl až právě ve stanovený den/čas a měl jste na to 20 minut čas ! Stornovaná aukce nebyla, proto se spustil čas odpočítávání. Je nám to opravdu líto, hezký zbytek dne. Tým pinkej.cz

Včera jsem narval přes 200 pinků do mobilu a ve 22.00 mi předem nastavený automat přihodil na panenku Barbie kterou jsem po 3 příhozech vyhrál, ale tím se mi zablokovalo přihazování na mobil z důvodu omezení počtu výher. Teď nemůžu do pondělí na nic přihodit, ale hlavně jsem přišel o 200 kreditů a nic s tím dělat nemůžu. Ani si neumíte představit jak moc mě to štve. Bohužel si za to můžu sám a příště budu muset do detailu pročítat obchodní podmínky. S pozdravem JETOHRA

 • Na našem portálu platí omezení počtu výher na tři za týden a každý uživatel si musí po dvou výhrách ohlídat kde všude zadal automatického přihazovače. Pokud se stane, že přihazujete v aukci která je pro vás prioritní a zároveň máte nastaveného automatického přihazovače na jiné aukci a tu vyhrajete, přijdete o již vsazené pinky v jiných aukcích kde jste se účastnil. Třetí výhrou se vám zablokuje možnost přihazovat a zároveň se zablokuje automatický přihazovač který přestane přihazovat. Jediná možná varianta více výher za týden je , že budete mít přihozeno na více aukcích a nikdo další vás nepřehodí. Je nám to líto, ale přesto gratulujeme ke třem výhrám. Tým pinkej.cz

Dobrý den zajmalo by mě jakto že když sem přihodila na motorovou pilu tak jak to že tam pak bylo minimálně 1,5 minuty ověřuji!!!!!!!!! Sem si myslela že když mě nikdo nepřehodíí tak že to vyhrávám uživatel Petaaa8

 • Většina uživatelů přihazuje v poslední vteřině a server tak musí vyhodnotit jestli byl příhoz učiněn včas a nebo po limitu 30s. proto se zobrazí ověřuji.
  Pozor na přihazování v poslední vteřině, hodně totiž záleží na rychlosti připojení k internetu, při pomalejším připojení se taky stává že příhoz dojde na náš server pozdě. Pokud zvolíte taktiku posledního příhozu je lepší využít automatického přihazovače a měnit varianty příhozů. Nejčastější taktikou uživatelů je mít nastaveného přihazovače a zároveň přihazovat a pak ve vhodnou dobu zaútočit.
  Stav ověřuji se zobrazí pár vteřin ne déle, je možné že máte něco s prohlížečem, pokud se tak stane stisknutím F5 se stránka aktualizuje ihned. Tým pinkej.cz