Zpravodaj

Aktuality aukčního portálu

Partneři

Facebook

Pinkej nápovědu

Agregátor slev - Pinkejslevu.cz

 

 

Dovolte mi přivítat Vás na našich stránkách výherního online aukčního portálu pinkej.cz a doufáme, že Vás náš aukční portál Pinkej zaujme natolik, aby jste se zaregistrovali zdarma a skusili se účastnit některé z našich nabízených online aukcí a SMS soutěží. Registrace na online aukčním portále pinkej.cz je dobrovolná a zcela zdarma. Produkty které nabízíme na online aukčním portále pinkej.cz můžete levně nakoupit formou online aukce s placeným příhozem nebo v online sms soutěžích zasláním SMS. Pokud se zaregistrujete na online portálu pinkej.cz, můžete posílat virtuální SMS a výrazně tak ušetřit. Veškeré zboží vystavené na aukčním portále pinkej.cz zakoupíte za velmi příznivé ceny. Produkty jsou nové v originálním obalu a se zárukou platnou dle zákona v ČR.

Provozovatelem online aukčního portálu je firma EARTH INVESTMENTS INC. International Business Company No. 109054, Capital City, Independence Avenue, P.O.BOX 1312, Victoria, Mahé, Republic of Seychelles. Naším cílem je poskytnout Vám zábavnou aukční formou, výhodné nakupování různého sortimentu nového zboží.

Kolik pinků zdarma můžete od nás dostat

  1. Při první registraci na aukčním portále pinkej.cz dostane každý zaregistrovaný uživatel bonus 5 pinků zdarma.
  2. Za doporučení online portále pinkej.cz osobě, která se následně zaregistruje a uvede Vás v registraci dostanete bonus 5 pinků. Jedinou podmínkou pro připsání pinků je, že se stanete aktivním uživatelem, což znamená že si zakoupíte minimální množství pinků dle naší nabídky.
  3. Za zaslání fotografie s výhrou dostanete od nás bonus 20 pinků zdarma.
  4. Pokud se stanete ověřeným uživatelem portálu pinkej.cz máte možnost dostat od nás bonu 50 pinků k svátku a bonus 100 pinků k narozeninám. Ověřeným uživatelem se stanete když na adresu podpora@pinkej.cz pošlete kopii dokladu z kterého ověříme pravost uvedených údajů v registraci (jméno,datum narození). Vaše uživatelské jméno bude zobrazováno modře. Podmínkou pro připsání pinků je, že se stanete aktivním uživatelem, což znamená že si zakoupíte pinky v hodnotě 200 Kč. dle naší nabídky.
  5. Pokud se umístíte na druhém místě v online aukci s příhozem ve které bude nastaveno druhé místo vyhrává, dostanete od nás polovinu vsazených pinků zpět na uživatelský účet.

Pravidla VIP aukce

Online aukce označená ikonou VIP. Na hlavní stránce výherního aukčního portálu pinkej.cz je v pravém horním rohu upoutávka na VIP aukci, která se spustí v určený den. Aukce začne dne, znamená že aukce se v ten zadaný den a hodinu spustí a skončí za 20 minut.

Po kliknutí na probíhající aukce, je VIP aukce na prvním místě stránky. Tabulka u aukce udává, kolik je celkem maximální počet vstupenek na danou aukci, počet už zakoupených vstupenek, počet volných vstupenek a cena vstupenky. Cena vstupenky znamená zároveň počet příhozů v aukci. Všichni účastníci VIP aukce mají stejný počet příhozů. Po vyprodání vstupenek, bude aukce uzavřená a nebude již možno dalším uživatelům vstoupit do rozběhlé aukce.

Přihazovat na zveřejněnou VIP aukci můžete až v den začátku aukce a v stanovený čas aukce. U VIP aukce se odečítají za každý příhoz 2 pinky, čas konce aukce se prodlouží o 30s a cena vyhraného předmětu se dále nenavyšuje je uvedena při spuštění aukce. Výherce zaplatí pouze částku která je stanovená na začátku aukce. Vstupné a nevyužité příhozy se po ukončené aukci nevrací. Pro spestření průběhu aukce nebude možno využít automatického přihazovače, bude tak hodně záležet na zvolené taktice účastníků aukce.

VIP aukce bude stornována, pokud do zadaného dne a hodiny spuštění, nevstoupí minimálně jeden účastník aukce.

Pravidla rezervované aukce

Online aukce u které bude zobrazena ikona R-rezervovaná aukce, je předem stanovená minimální cena vyhraného předmětu aukce. Pokud bude cena vydraženého předmětu nižší, než stanovená cena, aukce se stornuje a pinky budou vráceny zúčastněným uživatelům na uživatelský účet. Po dosažení stanovené minimální ceny, pokračuje rezervovaná aukce standardním způsobem až do jejího konce. Uživatelům kteří se zúčastní této aukce a nebudou úspěšní, se spotřebované pinky v aukci nevrací.

Pravidla standardní aukce

Online aukce S-standardní, nejčastěji využívaná aukce kde jeden příhoz stojí 1 pink, cena předmětu dražby se zvýší o 0,10 hal nebo až 1 Kč dle zadání a doba konce aukce se prodlouží o 20 nebo 30 vteřin dle zadání. Uživatelům kteří se zúčastní této aukce a nebudou úspěšní, se spotřebované pinky v aukci nevrací.

Pravidla charitativní aukce

Online aukce CH-charitativní, kde výtěžek z aukce, včetně výherní ceny bude určen na charitativní účely. Do těchto aukcí se budou zadávat předměty herců, zpěváků, sportovců a dalších ??známých osobností. Chceme touto cestou poprosit Vás (známé osobnosti), pokud budete mít zájem podpořit dobrou věc napište Nám na marketing@pinkej.cz . Portál pinkej.cz chce touto formou pomoci těm, kteří tuto pomoc nejvíce potřebují.

Pravidla aukce druhé místo

Aukce 50%-druhé místo, kde uživatel který v ukončené online aukci skončí na druhém místě, takovému se pak vrací 50% jím vsazených pinků. Uživatelům kteří se zúčastní této aukce a nebudou úspěšní, se spotřebované pinky v aukci nevrací.

Funkce automatického přihazovače

Automatického přihazovače, je možno použít jen u některých vystavených online aukcí. Výhodou je, že si nastavíte kolik příhozů chcete uskutečnit popřípadě v jakém cenovém pásmu má automat přihazovat. Nemusíte mít zapnutý počítač a sledovat průběh aukce.