Zpravodaj

Aktuality aukčního portálu

Partneři

Facebook

Pinky ZDARMA na pinkej.cz

Registrujte se dostanete pinky zdarma a každý měsíc 20% pinků nazpět

POZOR od 1.5.2011 spouštíme věrnostní program. Každý měsíc budeme vracet 20% zaplacených pinků od částky 200 Kč, nevztahuje se na nákup přes sms. Info najdete na této stránce.

Kolik pinků zdarma můžete od nás dostat

  1. Při první registraci na online aukčním portále pinkej.cz dostane každý zaregistrovaný uživatel bonus 5 pinků zdarma.
  2. Za doporučení online aukčního portálu pinkej.cz osobě, která se následně zaregistruje na online aukčním portále pinkej.cz a uvede Vás v registraci dostanete bonus 5 pinků. Jedinou podmínkou pro připsání pinků je, že se stanete aktivním uživatelem, což znamená že si zakoupíte minimální množství pinků dle naší nabídky.
  3. Za zaslání fotografie s výhrou dostanete od nás bonus 20 pinků zdarma.
  4. Pokud se stanete ověřeným uživatelem online aukčního portálu pinkej.cz máte možnost dostat od nás bonus 50 pinků zdarma k svátku a bonus 100 pinků zdarma narozeninám. Ověřeným uživatelem online aukčního portálu Pinkej.cz se stanete když na adresu podpora@pinkej.cz pošlete kopii dokladu z kterého ověříme pravost uvedených údajů v registraci (jméno, datum narození). Vaše uživatelské jméno bude zobrazováno modře. Podmínkou pro připsání pinků je, že se stanete aktivním uživatelem, což znamená že si zakoupíte pinky v hodnotě 200 Kč. dle naší nabídky.
  5. Pokud se umístíte na druhém místě v online aukci ve které bude nastaveno druhé místo vyhrává, dostanete od nás polovinu vsazených pinků zpět na uživatelský účet online aukčního portálu Pinkej.cz.
  6. Na online aukčním portále pinkej.cz budeme od 1.5.2011 do odvolání vracet 20% zaplacených pinků a to od částky 200 Kč. Věrnostní BONUS se nevztahuje na nákup přes sms, slevové pinky a na vyhlášené BONUSOVÉ akce o Svátky. Každý první den v měsíci vám sečteme nakoupené (zaplacené) pinky a pošleme vám dárkový poukaz na 20% pinků ZDARMA na email uvedený při registraci do 3 pracovních dnů. Máte tak možnost nakupovat pinky a produkty ještě levněji než doposud.