SOUTĚŽE

Agregátor slev - Pinkejslevu.cz

 Soutěž o 5 cen – Veletrh World Of Beauty & Spa který se

koná ve dnech 10.3 - 11.3.2017  v Praze

beauty

Internetový on-line aukční portál Pinkej.cz ve spolupráci s WORLD OF BEAUTY & SPA pořádá tuto

internetovou soutěž o 5 cen.

WORLD OF BEAUTY & SPA

Zadání soutěže: Sdílejte soutěž na FB, dejte laik a do komentáře napište správnou odpověd

https://www.facebook.com/pages/Pinkejcz/305628552859787

Soutěž probíhá od  28.2.2017 – 6.3.2017 na FB  Pinkej.cz .

Soutěžní otázka :

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 10. – 11.3.2017 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční soutěž CREATIVE IMAGE TEAM. Kolik finálových týmů vybere odborná porota?

a) 8

b) 3

c) 10


Nápověda zde : http://www.worldofbeauty.cz/index_cz.html

Výhry do soutěže dodala WORLD OF BEAUTY & SPA :

Co můžete vyhrát?

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA
2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA
3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA
4. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA
5. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

 

VÝHERCE BUDE INFORMOVÁN 7.3.2017 PŘÍMO NA FB STRÁNKÁCH A ZÁROVEN BUDE ZVEŘEJNĚN NA STRÁNKÁCH ONLINE AUKČNÍHO PORTÁLU PINKEJ. CZ

Soutěž s WORLD OF BEAUTY & SPA

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2017

 

Do světa krásy, pohody i zdravého životního stylu již po třiadvacáté srdečně zve tým kosmetického veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2017, který se pořádá 10. a 11. března 2017 v Pražském veletržním areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany.

Veletrh pro Vás připravily více než čtyři stovky vystavovatelů a mnoho desítek nejlepších odborníků – kosmetiček, dermatologů, vizážistů, stylistů, kadeřníků, nehtových designerů, odborníků na aromaterapii, péči o nohy, fyzioterapii, masáže i zdravý životní styl. Účast na WORLD OF BEAUTY & SPA je výzvou pro všechny, kteří se chtějí seznámit s novinkami ve světě krásy a harmonie a inspirovat se známými osobnostmi z oboru.

Kosmetická a anti-aging péče, relaxace, zdravý životní styl: ukázky péče leaderů kosmetického oboru na stáncích budou doplněny programem na podiu i v salonku. Návštěvníci uvidí nové metody v péči o pleť a tělo spojené s aromaterapií a vyvinuté ve světových laboratořích, stejně jako zdokonalené tradiční přírodní receptury od našich babiček či dovezené z exotických zemí.

Programem budou provázet úspěšní odborníci z řad vystavujících firem i oborových sdružení a asociací. Novinky ve fyzioterapii předvedou odborníci z Asociace pracovníků v regeneraci. Česká podiatrická společnost připravila opět odborný workshop a celodenní bezplatné poradenství, dozvíme se o zážitkovém saunování. Náměty plné vůní přinesou odborníci z České aromaterapeutické společnosti i Asociace českých aromaterapeutů, na programu spolupracujeme s Unií kosmetiček. Veletržní ukázky mohou být pro návštěvníky nejen zážitkem a inspirací pro vlastní relaxaci a péči o krásu a zdraví, ale zároveň motivací pro další kvalifikaci, rekvalifikaci či námětem pro nové zaměstnání.

 

Trendy v líčení, účesech i módě přicházejí s nastupujícím jarem. V průběhu veletržních dnů se na podiu budou střídat přední vizážisté a stylisté a mistrně předvádět jarní a letní novinky „trendsetterů“ Soutěžní inspirací bude „Avantgarde“ make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „Urban Cherokee“ ztvárňovaný pod vedením úžasného vizážisty s Pavla Bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou. Svěží  inspirací budou práce mladých designerů na téma „Ve znamení zvěrokruhu“ či líčení a účesy ve stylu „Pin Up Style“. Návštěvníci uvidí kadeřnické kreace vytvořené týmem Honzy Hlaváčka, Romanou Topinkovou či Honzou Špilarem i nové téma soutěže „INSPIRACE 2018“. Soutěžit se bude také v nail artu, manikúře, prodlužování vlasů, špendlení modelů a nebude chybět soutěž věnovaná tzv. „naturálnímu fitness“. V přehlídkách butiku Fashion Island nebudou chybět miss: Česká Miss Lucie Kovandová, Česká Miss Karolina Mališová, Miss Face 2016 Nikola Uhlířová, Miss bikiny a II. Vicemiss Miss Face 2016 Zuzana Straková. Na podiu i stáncích se návštěvníci opět setkají se známými osobnostmi.  Vše doplní nabídka dalšího vzdělávání i rekvalifikací.

Více informací na webu: https://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh/photos/a.237533392973203.60631.110509659008911/1354366611289870/?type=3&theater

 

VÝHERCI SOUTĚŽE

1. místo  -

2. místo  -

3. místo  -

4. místo  -

5. místo  -