Zpravodaj

Aktuality aukčního portálu

Partneři

Facebook

Typy online aukcí

Standardní online aukce - 0,10 hal
Standardní online aukce, kde jeden příhoz stojí jeden pink, konec online aukce se prodlouží o 0,20 vteřin a cena draženého předmětu se zvýší o 0,10 hal

standardní aukce

Standardní online aukce - 1 Kč
Standardní online aukce, kde jeden příhoz stojí jeden pink, konec online aukce se prodlouží o 0,20 vteřin a cena draženého předmětu se zvýší o 1 Kč.

standardní aukce

Druhé místo
Druhé místo – Uživatel který v ukončené online aukci, skončí na druhém místě, dostane 50% vsazených pinků zpět na svůj uživatelský účet online aukčního portálu Pinkej.cz.

aukce druhé místo

VIP online aukce
VIP online aukce, kde jeden příhoz stojí dva pinky, konec VIP online aukce se prodlouží o 0,20 vteřin a cena draženého předmětu se nezvyšuje je pevná a stanovená. U VIP online aukce je předem stanoven minimální a maximální počet účastníků, kteří si zakoupí vstupenku do této VIP online aukce. Cena vstupenky bude předem určená a určuje zároveň maximální počet příhozů uživatele. Po splnění podmínek (nákup vstupenky, minimální počet uživatelů) bude VIP online aukce spuštěna a její konec bude do 30 minut. Po dosažení maximálního počtu uživatelů už nebude umožněno dalším uživatelům účast na této VIP online aukci. Pokud se do VIP online aukce nepřihlásí stanovený minimální počet učastníků do doby spuštění VIP online aukce, bude VIP online aukce stornovaná a vložené pinky účastníků aukce se vrací zpět na uživatelský účet. Vstupenka, spotřebované a nespotřebované pinky ve VIP online aukci se nevrací. Pro spestření průběhu VIP online aukce nebude možno využít automatického přihazovače.

aukce VIP

Rezervovaná online aukce
Rezervovaná online aukce, je online aukce, kde je stanovená minimální výše ceny předmětu vyhrané online aukce. Pokud online aukce skončí dříve než stanovená cena, bude online aukce anulována a pinky budou vráceny zúčastněným uživatelům na uživatelský účet online aukčního portálu Pinkej.cz.

aukce rezervovaná

Charita
Charitativní online aukce, online aukce kde výtěžek z aukce, včetně vydražené ceny bude věnován na charitativní účel.

charita

Automatický přihazovač
Automatického přihazovače, je možno použít jen u některých vystavených online aukcí aukčního portálu Pinkej.cz. Výhodou je, že si nastavíte kolik příhozů chcete uskutečnit popřípadě v jakém cenovém pásmu má automat přihazovat. Nemusíte mít zapnutý počítač a sledovat průběh online aukce.

Virtuální sms
Virtuální sms je možno využít v sms soutěžích. Virtuální sms se používá pouze  k příhozu na sms soutěže označené touto ikonou.

sms soutěže

sms
Sms soutěže na které se posílají sms se zvýšeným tarifem z mobilních telefonů (premium sms).

sms soutěže

Aukce vyber si hotovost nebo pinky

U tohoto typu online aukce si může výherce vybrat hnedka ze tří možností :

  • BERU VÝHRU - po zaplacení výherní ceny vám pošleme vyhraný produkt na uvedenou adresu v registraci online aukčního portálu Pinkej.cz.
  • BERU HOTOVOST - výherce online aukce má možnost vyměnit výhru za hotovost kterou převedeme na běžný účet který nám oznámí v emailu na info@pinkej.cz . Převod nebo přepočet výhry na hotovost se provede tak, že se vezme částka vyhraného produktu a od ní se odečte výherní částka. Příklad výpočtu hotovosti: cena produktu zlatý slitek 1g je 2000 Kč. , dosažená částka výhry v aukci ze dne 8.1. činí 223,6 Kč. , konečná částka kterou převedeme na Váš osobní účet se vypočte 2000 - 224 což je 1776 Kč.
  • BERU PINKY - výherce online aukce má možnost vyměnit výhru za pinky které převedeme na jeho uživatelský účet online aukčního portálu Pinkej.cz. Převod nebo přepočet výhry na pinky se provede tak, že se vezme částka vyhraného produktu a od ní se odečte výherní částka. Příklad výpočtu: cena produktu zlatý slitek 1g je 2000 Kč. , dosažená částka výhry v aukci ze dne 8.1. činí 223,6 Kč. , převod na pinky se vypočte 2000 - 224 což je 1776 Kč. , tato částka se vydělí 6 Kč. vyjde 296 pinků a k tomu vám přidáme ještě bonus 50% pinků navíc. Počet pinků který vám připíšeme na uživatelský účet online aukčního portálu Pinkej.cz je 444 pinků.  

aukce vyber si hotovost nebo pinky